Layout settings (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Color
th: สี

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Gradient
th: สีไล่เงา

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
