Layout settings (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Layout
ar: التنسيق

en: Color
ar: اللون

en: Ignore
ar: تجاهل

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ar: المفتاح هو قيمة مسجلة. سوف تستخدم التسمية أثناء عرض القيم و تعديل الاستمارات.
