Layout settings (2.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
bo: ཐོབ་གྲངས་ནི་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཡིན། ཁ་བྱང་ནི་ཐོབ་གྲངས་མངོན་ས་དང་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་མཁོ།
