Layout settings (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Background
ca: Fons

en: Layout
ca: Disposició

en: Ignore
ca: Ignora

en: Relative
ca: Relatiu

en: About
ca: Detalls

en: Absolute
ca: Absolut

en: Gradient
ca: Gradent

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ca: La clau és el valor emmagatzemat. L'etiqueta s'utilitzarà al mostrar els valors i als formularis d'edició.
