Layout settings (2.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Color
hi: रंग

en: Ignore
hi: ध्यान न दे

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hi: कुंजी संग्रहीत मान है. लेबल मूल्यों और संपादित प्रपत्रों के प्रदशन में इस्तेमाल किया जाएगा.
