Layout settings (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Layout
is: Útlit

en: Color
is: Litur

en: Ignore
is: Hunsa

en: About
is: Um
