Layout settings (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Image
jv: Gambar

en: Color
jv: Kelir

en: Ignore
jv: Abai

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
