Layout settings (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Layout
fa: آرایش

en: Color
fa: رنگ

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fa: کلید مقداری است که ذخیره می‌شوند. برچسب مقداری است که در ورقه تدوین و هنگام نمایش دیده می‌شود.
