Layout settings (2.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Background
ro: Fundal

en: Layout
ro: Prezentare

en: Color
ro: Culoare

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Relative
ro: Relativă

en: Classes
ro: Clase

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ro: Cheia este valoarea stocată. Eticheta va fi folosită la valorile afișate și la formularele de editare.
