Layout settings (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Color
sk: Farba

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Relative
sk: Relatívne

en: About
sk: Informácie o

en: Gradient
sk: Prechod

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.
