Layout settings (2.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Color
cs: Barvy

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Relative
cs: Relativní

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
cs: Klíč je uložená hodnota. Popisek bude použit k zobrazení hodnot v editačním formuláři.
