Layout settings (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Color
eu: Kolore

en: Ignore
eu: Entzungor egin

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
