Layout settings (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Layout
gl: Disposición

en: Color
gl: Cor

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Relative
gl: Relativo

en: About
gl: Información

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Gradient
gl: Degradado

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
gl: A chave é o valor gardado. A etiqueta será usada nos valores mostrados e en formularios de edición.
