Layout settings (2.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Layout
he: פריסה

en: Color
he: צבע

en: Ignore
he: התעלמות

en: Relative
he: יחסי

en: About
he: אודות

en: Absolute
he: מוחלט

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
he: המפתח הוא הערך שיאוכסן. התוית תהיה הערך שיוצג וגם ייראה בטופס העריכה.
