Layout settings (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Background
pl: Tło

en: Layout
pl: Układ

en: Color
pl: Kolor

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Relative
pl: Względne

en: Classes
pl: Klasy

en: About
pl: O stronie

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
pl: Klucz jest wartością zapisywaną w bazie. Etykieta będzie używana podczas wyświetlania i na formularzach służących do edycji.
