Layout settings (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Background
sv: Bakgrund

en: Color
sv: Färg

en: Ignore
sv: Ignorera

en: Relative
sv: Relativt

en: Classes
sv: Klasser

en: About
sv: Om

en: Absolute
sv: Fast

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sv: Nyckeln är det lagrade värdet. Etiketten kommer att användas i visade värden och i redigeringsformulär.
