Layout settings (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Background
es: Fondo

en: Layout
es: Diseño

en: Ignore
es: Ignorar

en: Relative
es: Relativo

en: Classes
es: Clases

en: About
es: Acerca de

en: Absolute
es: Absoluto

en: Gradient
es: Degradado

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
