Layout settings (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Background
ja: 背景

en: Layout
ja: レイアウト

en: Color
ja: 色

en: Ignore
ja: 無視

en: Relative
ja: 関連

en: Classes
ja: クラス

en: About
ja: アバウト

en: Gradient
ja: グラデーション

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
