Layout settings (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Layout
mr: मांडणी

en: Color
mr: रंग

en: Ignore
mr: दुर्लक्ष करा
