Layout settings (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Background
ug: تەگلىك

en: Color
ug: رەڭ

en: About
ug: ھەققىدە

en: No Repeat
ug: تەكرارلانمىسۇن

en: Background Attachment
ug: تەگلىك قوشۇلمىسى

en: Background Repeat
ug: تەگلىك تەكرارلىنىشى
