Layout settings (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Background
uk: Тло

en: Layout
uk: Макет

en: Color
uk: Колір

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Relative
uk: Відносний

en: Classes
uk: Класи

en: About
uk: Про модуль

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Layout Settings
uk: Параметри розкладки

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: No Repeat
uk: Без повторення

en: Horizontal Alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Background Attachment
uk: Фонове зображення

en: Background Repeat
uk: Повторення фону
