Layout builder extras UX (1.0.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Value
de: Wert

en: top
de: oben

en: left
de: links

en: About
de: Über

en: Text format
de: Textformat

en: Change Layout
de: Layout ändern
