Layout builder extras UX (1.0.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Value
ru: Значение

en: top
ru: сверху

en: left
ru: слева

en: About
ru: Информация

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета

en: Change Layout
ru: Сменить макет
