Layout builder extras UX (1.0.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: About
el: Περί

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Contextual links
el: Συναφείς σύνδεσμοι
