Layout Builder Extras UX (1.0.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: left
fa: چپ

en: About
fa: درباره

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Contextual links
fa: پیوند‌های زمینه‌ای

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
