Layout builder extras UX (1.0.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: top
fr: haut

en: left
fr: gauche

en: About
fr: À propos

en: Text format
fr: Format de texte

en: Contextual links
fr: Liens contextuels
