Layout builder extras UX (1.0.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: About
vi: Giới thiệu

en: Text format
vi: Định dạng văn bản

en: Contextual links
vi: Liên kết ngữ cảnh
