Layout Builder Extras UX (1.0.6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Value
da: Værdi

en: left
da: venstre

en: About
da: Om

en: Text format
da: Tekstformat

en: Contextual links
da: Kontekstuelle links

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
