Layout Builder Extras UX (1.0.6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: top
uk: зверху

en: left
uk: зліва

en: About
uk: Про модуль

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Contextual links
uk: Контекстні посилання

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Change Layout
uk: Змінити макет
