Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Change layout
bo: བཀོད་པ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Contextual links
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་གི་སྦྲེལ་ཐག
