Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Change layout
cs: Změnit rozložení

en: About
cs: Popis

en: Text format
cs: Formát textu

en: Contextual links
cs: Kontextové odkazy
