Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: left
et: vasakule

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: About
et: Programmist

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Contextual links
et: Kontekstipõhised lingid
