Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Change layout
gl: Cambiar a disposición

en: About
gl: Información

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Contextual links
gl: Enlaces contextuais
