Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Value
hu: Érték

en: top
hu: fent

en: left
hu: bal

en: Change layout
hu: Elrendezés módosítása

en: About
hu: Leírás

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Contextual links
hu: Szövegkörnyezeti hivatkozások

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Change Layout
hu: Elrendezés megváltoztatása

en: From library
hu: Könyvtárból

en: Layout builder
hu: Elrendezésépítő (angolul <em>„layout builder”</em>)
