Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: Change layout
id: Ubah tata letak

en: About
id: Tentang

en: Text format
id: Format teks

en: Contextual links
id: Tautan konstektual

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
