Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Change layout
ja: レイアウトの変更

en: About
ja: アバウト

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Contextual links
ja: コンテンツ上のリンク

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー

en: From library
ja: ライブラリ
