Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: About
nl: Over

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Contextual links
nl: Contextuele links

en: Change Layout
nl: Lay-out aanpassen

en: From library
nl: Uit de bibliotheek
