Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: left
oc: equèrra

en: Change layout
oc: Cambiar la mesa en pagina

en: About
oc: A prepaus

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Contextual links
oc: Ligams contextuals
