Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: Change layout
pl: Zmień układ

en: About
pl: O stronie

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Contextual links
pl: Odnośniki kontekstowe

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Change Layout
pl: Zmień układ
