Layout Builder Extras UX (2.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Change layout
ro: Schimbați aspectul

en: About
ro: Despre

en: Text format
ro: Formatare text

en: Contextual links
ro: Legături contextuale
