Layout Builder Extras UX (2.0.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: top
de: oben

en: left
de: links

en: Change layout
de: Layout ändern

en: About
de: Über

en: Contextual links
de: Kontext-Links

en: From library
de: Aus der Bibliothek

en: Layout builder
de: Layout-Builder
