Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Role
be: Роля

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: Change layout
be: Змяніць размеркаванне

en: About
be: Аб

en: Contextual links
be: Кантэкстуальныя спасылкі
