Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Role
ca: Rol

en: left
ca: a l'esquerra

en: Change layout
ca: Canvia la disposició

en: About
ca: Detalls

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Contextual links
ca: Enllaços contextuals
