Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Role
da: Rolle

en: left
da: venstre

en: Change layout
da: Skift layout

en: About
da: Om

en: User roles
da: Brugerroller

en: Contextual links
da: Kontekstuelle links
