Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Role
es: Rol

en: left
es: izquierda

en: Change layout
es: Cambiar diseño

en: About
es: Acerca de

en: User roles
es: Roles de usuario

en: Contextual links
es: Enlaces contextuales
