Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Role
fa: نقش

en: left
fa: چپ

en: Change layout
fa: تغییر آرایش

en: About
fa: درباره

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: Contextual links
fa: واصلی‌های زمینه‌ای
