Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Role
pt: Grupo

en: Change layout
pt: Alterar layout

en: About
pt: Sobre

en: User roles
pt: Grupos de utilizador

en: Contextual links
pt: Ligações contextuais
