Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Role
ru: Роль

en: top
ru: сверху

en: left
ru: слева

en: Change layout
ru: Сменить макет

en: About
ru: Информация

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Contextual links
ru: Контекстные ссылки

en: From library
ru: Из библиотеки
