Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Role
sv: Roll

en: top
sv: längst upp

en: left
sv: vänster

en: Change layout
sv: Ändra layout

en: About
sv: Om

en: User roles
sv: Användarroller
