Layout Builder Extras UX (2.0.7) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Role
it: Ruolo

en: Change layout
it: Cambia layout

en: About
it: Informazioni

en: User roles
it: Ruoli utente

en: Contextual links
it: Link contestuali
